Skip to content Skip to footer

Neden biz?

  • Uygun Fiyat
  • Uzman Ekip
  • Kesin Çözüm
  • 7/24 Çalışma Prensibi
  • Garantili Sonuç

Uygun fiyat

İzmir’de hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle, Mart ayının sonlarına doğru karasinek, sivrisinek ve Amerikan tipi hamamböcekleri sokaklarda ve yollarda görülmeye başladı.

Bizler, 2015 yılından beri mikrokapsül özelliği olan kokusuz ilaçlarla ev, apartman ve işyeri ilaçlama hizmetlerini ilk günkü amatör ruhumuzla gerçekleştiriyoruz.

Amerikan tipi hamamböcekleri, karafatma böcekleri, kakalak ve kalorifer böceklerine karşı bu hizmetimizi sunuyoruz.

Hizmet bölgelerimiz

İzmir’in tüm ilçelerinde, KONAK, BORNOVA, KEMALPAŞA, KARŞIYAKA, ÇİĞLİ, MENEMEN, ALİAĞA, ALSANCAK, BUCA, KARABAĞLAR, GAZİEMİR, AYRANCILAR, TORBALI, SEFERİHİSAR, GÜZELBAHÇE, NARLIDERE, URLA, MORDOĞAN, KARABURUN ve BALÇOVA semtlerinde her türlü ilaçlama hizmeti sunuyoruz.

Detaylı bilgi ve kampanyalı ilaçlama fiyatları için 0 533 196 66 93 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. İzmir ilaçlama fiyatları hakkında farklı haşere türleri, depo, restoran, fabrika, işyeri, imalathane, okul, eğitim kurumu, hastane ilaçlama vb. ihtiyaçlarınız için bilgi ve teklif talep edebilirsiniz.

Şirketimiz, haftanın 7 günü, Pazar günleri dahil olmak üzere, aralıksız ilaçlama hizmeti vermektedir. Toplu apartman ilaçlama hizmetlerinde, apartman boşluğu, çatı, merdivenler, bodrum ve sığınak (makul büyüklükte olanlardan), asansör boşluğu, logar çukurları, kapıcı dairesi ve görevli odası için ilave ilaçlama ücreti alınmamaktadır.

Sık Sorulan Sorular

Haftasonları da dahil olmak üzere tüm gün ilaçlama hizmeti sunmaktayız.

Sadece ilaçlatmış olmak için ilaçlatmayın. Biz uygun böcek türüne göre en etkili ilaçları en uygun zamanda kullanmaktayız.

Etkin Haşere İlaçlama garantili çözümler sunmaktadır ve yıllardır İzmir ilinde kurumsal ve ev kullanıcılarına sorunsuz hizmet sunmaktadır.

× Nasıl yardımcı olabiliriz?